Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


Присвоєно рейтинг ТОВ «ФАСТФІНАНС» та випуску його облігацій


23/09/2021

23 вересня 2021 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийняте рішення присвоїти кредитний рейтинг ТОВ «ФАСТФІНАНС» та випуску облігацій Товариства серії А на рівні uaВВВ. Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВВВ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов

 За результатами рейтингового дослідження можна зробити наступні основні висновки:

1. ТОВ «ФАСТФІНАНС» є молодою лізинговою компанією, яка спеціалізується на фінансовому лізингу з фінансування легкового та комерційного автотранспорту. Доходи від реалізації продукції ТОВ «ФАСТФІНАНС» за підсумками першого півріччя 2021 року порівняно з першим півріччям 2020 року виросли в 3,09 рази до 16,87 млн грн. Агентство позитивно оцінює хороший рівень покриття зобов’язань власним капіталом Товариства в аналізованому періоді. Станом на 30.06.2021р. рівень покриття зобов’язань власним капіталом ТОВ «ФАСТФІНАНС»  становив 52,80%.

2. Лізинговий портфель ТОВ «ФАСТФІНАНС» в аналізованому періоді характеризувався швидким приростом: за період з 30.06.2020 р. по 30.06.2021 р. його вартість виросла в 2,8 рази до 21,64 млн грн. Станом на початок другого півріччя 2021 року в Компанії діяло 129 договорів лізингу, з яких 127 були укладені з фізичними особами. Агентство позитивно характеризує хороший рівень диверсифікації та зменшення частки простроченої заборгованості в структурі лізингового портфеля Товариства в аналізованому періоді. 

3. Станом на момент проведення рейтингового дослідження засновниками та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «ФАСТФІНАНС» були фізичні особи, тому рівень зовнішньої підтримки Товариства Агентство вважає невизначеним. 

4. Перевірка інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень, показала, що за час своєї діяльності ТОВ «ФАСТФІНАНС» не виступало відповідачем по жодній справі.

 5. Станом на момент проведення рейтингового дослідження ТОВ «ФАСТФІНАНС» не мало заборгованості зі сплати податків, було включене до державного реєстру фінансових установ як лізингодавець та не мало ознак фіктивності в обсягах, затверджених Рішенням НКЦПФР №393 від 30.05.2017 р. В своїх висновках Агентство спирається на засвідчення ТОВ «ФАСТФІНАНС»,  що Компанія не порушує податкового та іншого законодавства, яке регулює діяльність фінансових установ в Україні.

 Аналітична служба РА «Експерт-Рейтинг»

Рейтинговий звіт ТОВ "ФАСТФІНАНС" - 23.09.2021

Прес-реліз про присвоєння рейтингу ТОВ "ФАСТФІНАНС" - 23.09.2021

Персональна сторінка компанії на сайті агентства 

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com