Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


Відкликано рейтинг АТ «ВТБ Банк»


27/11/2018

27.11.2018 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про відкликання кредитного рейтингу АТ «ВТБ Банк» через визнання НБУ його неплатоспроможним.

Агентство нагадує, що відразу після виявлення проблем із ліквідністю 06.11.2018 р. рейтинг банку було знижено до рівня uaBB-. Рішення агентства було принциповим — зовнішня підтримка доньки VTB в Україні повинна бути незалежно від санкційних або юридичних ризиків.

Відсутність такої підтримки на практиці у разі потреби і при наявності ліквідності у групи VTB означає, що менеджмент групи прийняв політично вмотивоване рішення, що не сумісно із економічними цілями діяльності, які раніше в Україні декларував банк.

Додаткове дослідження звітності банку, яка стала публічною після 01.11.2018 р., дозволило виявити аналітичній службі агентства, що у листопаді 2018 року АТ «ВТБ Банк» грубо порушив договірні відносини, не повідомивши агентство про погіршення ліквідності.

Агентство цілком підтримує рішення НБУ про визнання АТ «ВТБ Банк» неплатоспроможним від 27.11.2018 відповідно до чинного законодавства. На думку агентства таке рішення є обґрунтованим і відповідає чинному законодавству.

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг»

 

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com