Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


Присвоєно рейтинг ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» та випуску його облігацій


11/05/2021

11 травня 2021 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийняте рішення присвоїти кредитний рейтинг ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 34410930) та випуску облігацій Товариства серії В на рівні uaА. Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaА характеризується високою кредитоспроможністю  порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності є чутливим до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

За результатами рейтингового дослідження можна зробити наступні основні висновки:

1. ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» є лізинговою компанією з майже 15-річним досвідом діяльності на вітчизняному ринку лізингових послуг і спеціалізується на фінансовому лізингу з фінансування легкового та вантажного автотранспорту. Основними клієнтами Компанії є фізичні особи. Лізинговий портфель Компанії характеризується високим рівнем диверсифікації та покращенням показника частки простроченої заборгованості впродовж аналізованого періоду, що свідчить про якісне управління ним.

2. Агентство позитивно оцінює високий рівень покриття зобов’язань власним капіталом Товариства та його прибуткову діяльність в аналізованому періоді. При цьому, обсяг чистого прибутку ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» за перший квартал 2021 року (5,71 млн. грн.) в 3,5 рази перевищив обсяг чистого прибутку Товариства за весь 2020 рік.

3. ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» має позитивну публічну кредитну історію, оскільки в лютому 2021 року в повному обсязі здійснило погашення випуску облігацій серії А, випущених в лютому 2018 року. За підсумками діяльності в першому кварталі 2021 року Товариство має достатній обсяг фінансових ресурсів для обслуговування нового випуску облігацій серії В, розміщення якого заплановане на травень-липень 2021 року.

 4. Станом на момент проведення рейтингового дослідження засновниками та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» були фізичні особи, тому рівень зовнішньої підтримки Товариства Агентство вважає невизначеним.

5. Перевірка інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень, показала, що на момент проведення рейтингового дослідження ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» не виступало учасником судових процесів, які могли б суттєво негативно вплинути на фінансовий стан Компанії.

6. Станом на момент проведення рейтингового дослідження ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС» не мало заборгованості зі сплати податків, було включене до державного реєстру фінансових установ як лізингодавець та не мало ознак фіктивності в обсягах, затверджених Рішенням НКЦПФР №393 від 30.05.2017 р. В своїх висновках Агентство спирається на засвідчення ТОВ «АВТОКРЕДИТ ПЛЮС»,  що Компанія не порушує податкового та іншого законодавства, яке регулює діяльність фінансових установ в Україні.

 Аналітична служба РА «Експерт-Рейтинг»

Рейтинговий звіт ТОВ "АВТОКРЕДИТ ПЛЮС" - 11.05.2021

Прес-реліз про присвоєння рейтингу ТОВ "АВТОКРЕДИТ ПЛЮС" - 11.05.2021

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com