Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


Присвоєно рейтинг ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА»


07/10/2020

7 жовтня 2020 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийняте рішення присвоїти ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 33942232) довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaАА. Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaАА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. За результатами рейтингового дослідження можна зробити наступні основні висновки:

1. ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» є універсальною лізинговою компанією, яка разом з АТ "АЛЬФА-БАНК" (Україна) входить до складу міжнародної банківської групи зі штаб-квартирою в Люксембурзі — ABH Holdings SA. Активи ABH Holdings SA наприкінці 2019 року оцінювались у більше ніж $70 млрд. Наявність в ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» власника з великим фінансовим потенціалом свідчить про можливість Компанії залучати фінансові ресурси від материнської чи споріднених компаній для розширення дохідних операцій.

2. Агентство позитивно оцінює зростання обсягів бізнесу та прибуткову діяльність Компанії. Зокрема, в першому півріччі 2020 року порівняно з аналогічним періодом 2019 року Компанія істотно збільшила обсяги чистого доходу (в 260 разів до 459,76 млн. грн.) та фінансових доходів (в 52,7 разів до 409,76 млн. грн.).

3. Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» є Фрідман Михайло Маратович. Власник Компанії — ABH Ukraine Limited — продемонстрував свою здатність здійснювати фінансову підтримку ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА»: за останні 12 місяців він двічі робив грошові внески до статутного капіталу Товариства, збільшивши його більше ніж в 100 разів.

4. Враховуючи потенційний рівень фінансової підтримки від власника — ABH Ukraine Limited, який вже продемонстрував готовність і здатність поповнювати капітал своєї дочірньої структури, а також приймаючи до уваги фінансові можливості материнської компанії (ABH Holdings SA) та можливості, які дає співробітництво щодо кредитної підтримки зі спорідненою структурою АТ «АЛЬФА-БАНК» (Україна), Агентство вважає, що рівень зовнішньої підтримки ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» може бути визначений як високий. Саме наявність високого рівня зовнішньої підтримки стала вагомим фактором для присвоєння ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» кредитного рейтингу на такому високому рівні.

5. Перевірка інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень, показала, що на момент проведення рейтингового дослідження ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» не виступала учасником судових процесів, які могли б суттєво негативно вплинути на фінансовий стан Компанії. В той же час, ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» проводила активну позовну та претензійну роботу з боржниками.

6. В своїх висновках Агентство спирається на засвідчення ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА», що Компанія не порушує податкового та іншого законодавства, яке регулює діяльність фінансових установ в Україні.

Аналітична служба РА «Експерт-Рейтинг»

Рейтинговий звіт ТОВ "АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА" - 07.10.2020

Прес-реліз про присвоєння рейтингу ТОВ "АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА" - 07.10.2020

Сторінка Компанії на сайті агентства

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com