Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


ТОВ «ІЗІ Фінанс» присвоєний кредитний рейтинг


08/02/2018

7 лютого 2018 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийняте рішення про присвоєння компанії ТОВ «ІЗІ Фінанс» (код ЄДРПОУ 40224607) довгострокового кредитного рейтингу боржника на рівні uaA+. Боржник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA+ характеризується високою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими боржниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

За результатами рейтингового дослідження можна зробити наступні основні висновки:

1. ТОВ «Ізі Фінанс» створена у 2016 році та почала свою діяльність як фінансова установа тільки влітку 2016 року. Компанія відносно молода, але вже має портфель із близько 1000 наданих гарантій на загальну суму приблизно 60 млн. грн.

2. Портфель Компанії добре диверсифікований, має всі ознаки свідомого формування із попереднім вивченням галузевих ризиків. Фінансові ризики настання виплат за виданими гарантіями станом на 31.12.2017 року повністю застраховано у страховій компанії. Портфель гарантій здатний приносити дохід та забезпечувати до Компанії приплив ліквідних коштів.

3. На дату присвоєння кредитного рейтингу ТОВ «Ізі Фінанс» не користувалась банківськими кредитами, не мала будь-яких серйозних боргових зобов’язань, крім кредиторської заборгованості у сумі 49 тис. грн.

4. У 2017 році діяльність Компанії розширювалась. Чистий дохід зріс у 3,66 рази, фінансовий результат від операційної діяльності – на 29%, чистий прибуток – на 150%. Втім, розмір рентабельності власного капіталу Компанії був обмежений, а розмір прибутку в абсолютному значенні – невеликим. 2017 рік ТОВ «Ізі Фінанс» закінчило із чистим прибутком 15 тис. грн.

5. Оскільки паї ТОВ «Ізі Фінанс» належали інституту спільного інвестування, то у відповідності із існуючими практиками в Україні бенефіціар у Компанії відсутній, але Агентство визначило контролюючими особами менеджмент Компанії. Це фактично означає, що зовнішня підтримка від акціонерів залишається невизначеною. На момент проведення рейтингового дослідження ТОВ «Ізі Фінанс» не потребувала зовнішньої підтримки.

6. ТОВ «Ізі Фінанс» не мала податкового боргу на момент підготовки цього звіту, також Компанія не вела жодних справ у судах України, які були б підтвердженні рішеннями судів у публічних джерелах.

Аналітична служба РА «Експерт-Рейтинг»

Рейтинговий звіт ТОВ "ІЗІ ФІНАНС" - 07.02.2018

Прес-реліз про присвоєння рейтингу ТОВ "ІЗІ ФІНАНС" - 07.02.2018

Персональна сторінка компанії на сайті агентства

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com