Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


Відкликано рейтинг АТ «ПРОСТО-страхування»


01/05/2023

1 травня 2023 року Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення відкликати рейтинг фінансової стійкості страховика Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО-страхування» (код ЄДРПОУ 24745673) за національною шкалою. Рішення про відкликання рейтингу прийнято, оскільки Національний банк України анулював АТ «ПРОСТО-страхування» ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у зв'язку з тим, що структура власності страховика не відповідає вимогам законодавства України. Таке рішення Правління Національного банку України, ухвалене 27 квітня 2023 року, набрало чинність 28 квітня 2023 року. 

Агентство повідомляє, що АТ «ПРОСТО-страхування» не надавало йому інформацію про невідповідність структури власності вимогам законодавства. Також агентство зазначає, що АТ «ПРОСТО-страхування» з 28.04.2023 року втрачає право:

- укладати договори (продовжувати строк діючих договорів) про надання фінансових послуг із клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія;

- укладати договори (вносити зміни до діючих договорів), які призводять до збільшення зобов'язань АТ «ПРОСТО-страхування» перед клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія, включаючи договори перестрахування. 

При цьому, АТ «ПРОСТО-страхування» продовжує виконувати всі свої зобов'язання за договорами страхування, які були укладені до дня набрання чинності зазначеного Рішенням НБУ.

            Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг»

Відкликання рейтингу СК «ПРОСТО-страхування» (укр.) - 01.05.2023

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com